Durasan 100 x 80 (ND 100) - OKAZJE Oceń produkt:

od 998,00 PLN

oszczędzasz do 7%

  • Producent: Durasan
  • Kategoria: Kabiny prysznicowe
  • Kod producenta: ND 100
  • Kształt: prostokątna
  • Wysokość: 190 cm
  • Wymiary: 100 x 80 cm

tworzona z najwyższej jakości materiałów kabina, stworzona z myślą o osobach szanujących elegancję, a także minimalizm. Profile przyścienne, chromowane uchwyty do drzwi, unoszące się w trakcie otwierania piwotowe zawiasy, a także wspornik – to mocne, metalowe części. Główną rolę odgrywa tu 6 milimetrowe, hartowane, przezroczyste szkło, ze specjalną powłoką ochronną EASY CLEAN, która zapobiega przyleganiu brudu do powierzchni szyby. Starczy spłukać szybę wodą, aby wszystkie skażenia spłynęły. Ponadto, dzięki warstwie EASY CLEAN, woda na powierzchni kabiny skrapla się w śladowe perełki, które spływając po szybie zbierają ze sobą wszelkie skażenia.
Masywny, chromowany uchwyt do drzwi, potężne chromowane wsporniki i ich mocowanie, a do tego piwotowe zawiasy z mechanizmem unoszącym i opuszczającym drzwi! To wszystko osadzone na transparentnej, 6 mm szybie ze specjalną ochronną powłoką EASY CLEAN.
użyte technologie:
warstwa szkła - Easy Clean
To niewidoczna powłoka ochronna, nakładana na powierzchnię szkła w procesie jego obróbki. Dzięki niezwykłym właściwościom powłoki Easy Clean, krople wody nie zatrzymują się na powierzchni szkła, nie pozostawiają więc specyficznych osadów. Zmniejszona ilość skażeń stanowczo ogranicza rozwój bakterii i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości. Trafnyą pielęgnację szkła z powłoką Easy Clean zapewnią subtelne środki czystości.

Regulacja przyścienna
We wszelkich kabinach prysznicowych zastosowaliśmy profile, które dają Państwu możliwość zniwelowania nierówności ścian. Zakres regulacji został zaprojektowany w taki sposób, aby z jednej strony zezwala nał przypasowanie artykułu do krzywizn ścian, a z drugiej usprawniał adekwatne wyregulowanie artykułu względem brodzika czy posadzki.

Bezpieczne szkło hartowane
W kabinie wykorzystano bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest szczególnie wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które jest nieraz narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego kabiny prysznicowe są wyjątkowo wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy przewidziane dla tego typu towarów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. W kabinie użyto grube szkło o szerokości 6 mm.

staranne wykończenie
Wszystkie części kabin prysznicowych zostały wytworzone z najwyższą dokładnością. Precyzyjne wykończenie profili, zawiasów, uchwytów itp. Z jednej strony wpływa szczególnie należycie na walory estetyczne artykułów, z drugiej zaś zagwarantuje bezproblemową i bezpieczną eksploatację poprzez długie lata.

Możliwość konstrukcji bezpośrednio na posadzce albo na brodziku.

pakiet natryskowy, a także brodzik z aranżacji nie wchodzą w skład kompletu.

* dostawa GRATIS PRZY PŁATNOŚCI PRZELEWEM

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Kabiny prysznicowe