Durasan 90 x 90 (ND 90) - OKAZJE Oceń produkt:

od 898,00 PLN

oszczędzasz do 15%

  • Producent: Durasan
  • Kategoria: Kabiny prysznicowe
  • Kod producenta: ND 90
  • Kształt: kwadratowa, półokrągła
  • Wysokość: 190 cm
  • Wymiary: 90 x 90 cm

wykonana z najwyższej jakości materiałów kabina, wykonana z myślą o osobach ceniących elegancję i minimalizm. Profile przyścienne, chromowane uchwyty do drzwi, unoszące się podczas otwierania piwotowe zawiasy i wspornik – to solidne, metalowe komponenty. Główną rolę odgrywa tu 6 milimetrowe, hartowane, krystaliczne szkło, ze specjalną powłoką ochronną EASY CLEAN, która uniemożliwia przyleganiu brudu do powierzchni szyby. Starczy spłukać szybę wodą, żeby wszystkie zanieczyszczenia spłynęły. Ponadto, dzięki warstwie EASY CLEAN, woda na powierzchni kabiny skrapla się w śladowe perełki, które spływając po szybie zbierają ze sobą wszelkie skażenia.
Masywny, chromowany uchwyt do drzwi, potężne chromowane wsporniki i ich mocowanie, a do tego piwotowe zawiasy z mechanizmem unoszącym i opuszczającym drzwi! To wszystko osadzone na transparentnej, 6 mm szybie ze specjalną ochronną warstwą EASY CLEAN.
użyte technologie:
powłoka szkła - Easy Clean
To niewidoczna powłoka ochronna, nakładana na powierzchnię szkła w procesie jego obróbki. Dzięki niezwykłym właściwościom powłoki Easy Clean, krople wody nie zatrzymują się na powierzchni szkła, nie pozostawiają więc specyficznych osadów. Zmniejszona liczba zanieczyszczeń stanowczo ogranicza rozwój bakterii i upraszcza utrzymanie kabiny w czystości. Odpowiednią pielęgnację szkła z warstwą Easy Clean zapewnią delikatne środki czystości.

Regulacja przyścienna
We wszelkich kabinach prysznicowych zastosowaliśmy profile, które dają Państwu możliwość zniwelowania nierówności ścian. Zakres regulacji został zaprojektowany w taki sposób, by z jednej strony umożliwiał przypasowanie towaru do krzywizn ścian, a z drugiej ułatwiał trafne wyregulowanie produktu względem brodzika czy posadzki.

Bezpieczne szkło hartowane
W kabinie użyto bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest nad wyraz odporne na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia cieplne, na które jest niejednokrotnie narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego kabiny prysznicowe są niezwykle wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy przewidziane dla tego typu produktów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. W kabinie wykorzystano grube szkło o szerokości 6 mm.

staranne wykończenie
Wszystkie elementy kabin prysznicowych zostały tworzone z najwyższą starannością. Staranne wykończenie profili, zawiasów, uchwytów itp. Z jednej strony wpływa szczególnie prawidłowo na walory estetyczne produktów, z drugiej zaś zagwarantuje bezproblemową i bezpieczną eksploatację poprzez długie lata.

Możliwość montażu bezpośrednio na posadzce albo na brodziku o promieniu R55cm.

komplet natryskowy, a także brodzik z aranżacji nie wchodzą w skład kompletu.

* wysyłka GRATIS PRZY PŁATNOŚCI PRZELEWEM

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Kabiny prysznicowe