Radaway Premium plus (30436-01-01N) - OKAZJE Oceń produkt:

od 1242,00 PLN

  • Producent: Radaway
  • Kategoria: Kabiny prysznicowe
  • Kod producenta: 30436-01-01N
  • Kształt: kwadratowa, prostokątna
  • Materiał: szkło
  • Typ wejścia: drzwi rozsuwane
  • Strona: prawa
  • Wysokość: 190 cm

Kliknij i sprawdź naszą producenta: PREMIUM PLUS D linia Premium Plus to seria kabin o tradycyjnej formie, posiadających użyteczne i estetyczne rozwiązania technologiczne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które gwarantują ich cichą i bezawaryjną pracę.

Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne wykonane ze stopu aluminium opornego na korozję, umożliwiają niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny gwarantują wysokiej jakości uszczelki elastomerowe, a także listwa magnetyczna.

Kabiny przystępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w powłoką Easy Clean. Mocne strony kabiny Premium Plus D: Drzwi przesuwne wytwarzane z hartowanego szkła o grubości 5 mm Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach w chromowanych obudowach Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny Profile przyścienne umożliwiające niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm wyszukane, chromowane szczegóły powłoka Easy Clean – stosownie zabezpiecza przed skażeniami i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości, Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które rozszerzą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość przekazaną w piktogramie.

Premium Plus D drzwi 90 x 100 cm kolor SZKŁA technologia EASY CLEANNa szczęście postęp techniczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala wyeliminować zjawisko korozji.

użytkowana poprzez fi rmę Radaway technologia zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean skuteczną i długofalową ochronę przed korozją, a także utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów.

warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa warstwa ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona cechy hydrofobowe, dzięki czemu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, wyłącznie spływają, nie pozostawiając osadów.

Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszystkich skażeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.

W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean tworzy stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób powłoka ma charakter trwały i tym właśnie różni się od przystępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają tylko krótkotrwałą ochronę.

Niestety pod wpływem wody i środków myjących sprawność działania powłoki (zwłaszcza właściwości hydrofobowych) stopniowo ogranicza się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy stosowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło przejrzystE zwykle produkty marki Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze mają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (przede wszystkim są to godziny 10 - 16). Posiadając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem.

Unikniecie Państwo oczekiwania na kuriera i ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Kabiny prysznicowe